תכנון הנדסי

"מילוא הנדסת מבנים" נותנת מענה מושלם לכל סוגי התכנון ההנדסי

החל מתכנון בתים פרטיים,תוספות בנייה,ממ"דים ,קירות תמך,ועד תכנון מרפסות,בריכות שחיה ,חיזוקים למבנים,ופריצת פתחים בשלד.

תחומי התכנון מתחלקים לשני תחומים עיקריים:

1.קונסרוקציות בטון 

בתכנון מבטון משתמשים בעיקר לבניה חדשה ותוספות בניה .

המטרה העיקרית של המהנדס היא תכנון נכון אשר יכלול הן את ההיבט המקצועי והן את ההיבט האדריכלי תוך היצמדות לתכנון האדריכלי ושמירה על המפתחים הרצויים בתקרות,מיקומי החלונות והפתחים, על מנת לשמור על חללים גדולים בשטח המבנה, אנו נתכנן לכם את הבית החדש, או כל תוספת שתידרש תוך הקפדה על מקצועיות, זריזות וחסכון בעלויות ללקוח.

 

2.קונסרוקציות פלדה

בתכנון קונסטרוקציות פלדה משתמשים הן לבניה חדשה כגון גלריות, מדרגות פלדה, מבנים קלים והן לחיזוקים במקרים של בעיות הקשורות בשלד המבנה בבית קיים, כגון: סדקים המופיעים בקירות ובתקרות הבית, שקיעות ברצפת הבית, הורדת עמודי בניין קיימים, הריסת קירות פנימיים וחיצוניים, הגדלת פתחים בקירות חיצוניים וביצוע שינויים באלמנטים נושאים כגון: קירות בטון, קורות בטון, קירות תומכים וכדומה.
בחלק מהמקרים השירות נדרש עקב סדיקה או התפרקות חלקי בטון מאלמנטים קיימים במבנה עקב בלאי או עקב רטיבות מתמשכת שגרמה לקורזיה בברזל הפנימי בתוך אלמנטים מבטון מזוין.
כמו כן השירות ניתן גם במקרים בהם מדובר על שינויי יעוד במבנה קיים שגורמת לתוספת משקל ועקב כך נדרשים החיזוקים.
במרבית המקרים אנו מתכננים את החיזוקים באמצעות פרופיליי פלדה ("רלסים") אשר מחוברים לאלמנטים קיימים במבנה ו/או תוספת יסודות ועמודים למבנה לפי הצורך.

כל השירותים שלנו כוללים ייעוץ הנדסי על-ידי קונסטרוקטור מוסמך אשר מפיק תכנית עבודה ו/או הנחיות קונסטרוקטיביות למתן הפתרונות הנדרשים במבנה ולאחר מכן ביצוע פיקוח עליון על הקבלן המבצע ע"מ לוודאות את התאמת הביצוע בפועל לתוכניות שניתנו.

"מילוא הנדסת מבנים"- מזמינה אתכם ליהנות משירות אמין, צמוד ומקצועי בדרך לבניית ביתכם החדש. 

עוד מהשרותים שלנו

פיקוח בנייה

על מנת להימנע מליקויים ותסבוכות וכדי להבטיח את איכות ביתכם, חשוב מאוד שהפרויקט ינוהל ויפוקח על ידי איש מקצוע אמין שדואג לאינטרסים שלכם. אנו מחויבים באופן מלא להצלחת הפרויקט ולשמירה על קשרים הדוקים ופוריים איתכם, ורואים את שביעות רצונכם כהצלחה שלנו. על כן, בנוסף לניהול ופיקוח קפדניים, אנו מיישמים שיטת ניהול מיוחדת החוסכת לכם עשרות אלפי שקלים .