פיקוח בנייה

בנייתו של בית חדש/שיפוץ הינה משימה מאתגרת ומורכבת המערבת עשרות גורמים ובעלי מקצוע.

על מנת להימנע מליקויים ותסבוכות וכדי להבטיח את איכות ביתכם, חשוב מאוד שהפרויקט ינוהל ויפוקח על ידי איש מקצוע אמין שדואג לאינטרסים שלכם. אנו מחויבים באופן מלא להצלחת הפרויקט ולשמירה על קשרים הדוקים ופוריים איתכם, ורואים את שביעות רצונכם כהצלחה שלנו. על כן, בנוסף לניהול ופיקוח קפדניים, אנו מיישמים שיטת ניהול מיוחדת החוסכת לכם עשרות אלפי שקלים .

אז החלטתם לבנות את ביתכם, לשפץ, או להרחיב את הבית שלכם וכעת, כל שנותר לכם הוא לעצב ולהוציא אל הפועל את התכנית שלכם ולגרום לכך שחלומכם יקרום עור וגידים. על מנת שלא תיתקלו בקשיים במהלך הדרך ועל מנת שחלומכם יתגשם ולא יהפוך לסיוט.

אנו ממליצים לכם מאד להיעזר במהנדס בניין אשר יפקח על התהליכים ועל הבנייה, יסייע לכם בהתלבטויות שבדרך, יעזור לכם למצוא את איש הביצוע הנכון, יבטיח את ביצוע העבודות בצורה הטובה ביותר וע"פ כל התקנים הרלוונטיים, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר וכו, כך שתקבלו את התוצאה המושלמת.

בנייה, שיפוץ או הרחבה מצריכים השקעה כספית משמעותית – אך עדיין ישנם אנשים אשר מעדיפים לחסוך בהוצאות ולא להתקשר עם מפקח בניה ,החלטה אשר במקרים רבים נועדה לכשלון מראש.

בסכום יחסית זניח להוצאות הבניה או השיפוץ אתם מקבלים תמורה ששווה פי כמה וכמה על נזקים עתידיים שיכולים להתגלות מיד לאחר הבנייה ובעתיד .

"מילוא הנדסת מבנים"- מזמינה אתכם ליהנות משירות אמין, צמוד ומקצועי בדרך לבניית ביתכם החדש.

עוד מהשרותים שלנו

תכנון הנדסי

החל מתכנון בתים פרטיים,תוספות בנייה,ממ"דים ,קירות תמך,ועד תכנון מרפסות,בריכות שחיה ,חיזוקים למבנים,ופריצת פתחים בשלד.